Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Специфіка ліквідації ФОП

financ888У нашій країні держава намагається різними шляхами стати ближчою до підприємців. Зокрема це виявляється у спрощенні процедури реєстрування суб’єктів діяльності господарського характеру. Таки чином держава не тільки стає ближчою до народу, але й намагається зменшити частку незаконної реєстрації деяких осіб як підприємців. 

Однак хоч процедура реєстрації стає простішою, на ліквідацію це ніяк не впливає, і люди до цього часу беруться за голови, намагаючись уявити наскільки все складно і як його втілити у життя. Мабуть, саме тому більшість професіоналів рекомендує звертатися до відповідних фірм, коли мова йде про ліквідацію ФОП. Що ж це таке, ліквідація ФОП і чому всі її вважають занадто складною процедурою?

Чесно кажучи, всі незручності і жахіття були пов’язані зі старою системою ліквідації ФОП, нова ж майже нічим не відрізняється від стандартної процедури ліквідації юридичної особи. Але для кожного підприємства все ж таки є особливості, які пов’язані з видом припинення діяльності організації. Так, наприклад, приватне підприємство спочатку повинно бути зняте з обліку у податковій інспекції, в фонді соціального страхування і пенсійному фонді. Також обов’язково повинна бути знищена печатка організації, факт її знищення повинен підтверджуватися спеціальним документами. І не потрібно забувати про довідки, які свідчать про те, що підприємство не має жодних боргів ні перед іншими приватними організаціями, ні перед державними установами. Ці довідки не потрібні лише в тоді, коли підприємство зачиняється за власним бажанням і вже держава повинна цікавитися всіма аспектами діяльності колишнього підприємства та виражати свою згоду чи незгоду. 

Як раніше було сказано, для ліквідації ФОП потрібна чималенька кількість документів, тому краще не робити все самостійно, а звертатися за допомогою до спеціальних фірм, які з радістю допоможуть Вам зібрати необхідні документи і відправити їх куди потрібно. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Дом престарелых «Забота» - правильная забота о вашем близком

29.10.2019
sanatoriy svitiazВремя идёт, и жизнь человека тоже добегает конца. Люди в возрасте не могут самостоятельно...
Подробнее...

Акклиматизация при путешествиях

05.04.2014
 987667890-К сожалению, в большинстве случаев, у многих людей возникают неприятные ощущения во время...
Подробнее...

Мужские сумки: что, как и почем?

26.05.2014
muzhskie-sumki-foto1Еще относительно недавно многие специалисты не разрабатывали целые линии сумок для мужчин, так...
Подробнее...

Летняя рыбалка в Донецке

07.05.2014
 ozeroС приходом летней поры времени многие рыбаки начинают доставать свои снасти в предвкушении...
Подробнее...

Минеральная, каменная вата и базальтовый утеплитель: есть ли разница?

20.11.2014
5131360619693045Идеальные строительные материалы, как и отличные утеплители, - до сих пор мечта для нашей...
Подробнее...