Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Курсы валют
USD  26.1013
EURO  30.5626
10RUB  0.4091
Пробки

  бал.

Специфіка ліквідації ФОП

financ888У нашій країні держава намагається різними шляхами стати ближчою до підприємців. Зокрема це виявляється у спрощенні процедури реєстрування суб’єктів діяльності господарського характеру. Таки чином держава не тільки стає ближчою до народу, але й намагається зменшити частку незаконної реєстрації деяких осіб як підприємців. 

Однак хоч процедура реєстрації стає простішою, на ліквідацію це ніяк не впливає, і люди до цього часу беруться за голови, намагаючись уявити наскільки все складно і як його втілити у життя. Мабуть, саме тому більшість професіоналів рекомендує звертатися до відповідних фірм, коли мова йде про ліквідацію ФОП. Що ж це таке, ліквідація ФОП і чому всі її вважають занадто складною процедурою?

Чесно кажучи, всі незручності і жахіття були пов’язані зі старою системою ліквідації ФОП, нова ж майже нічим не відрізняється від стандартної процедури ліквідації юридичної особи. Але для кожного підприємства все ж таки є особливості, які пов’язані з видом припинення діяльності організації. Так, наприклад, приватне підприємство спочатку повинно бути зняте з обліку у податковій інспекції, в фонді соціального страхування і пенсійному фонді. Також обов’язково повинна бути знищена печатка організації, факт її знищення повинен підтверджуватися спеціальним документами. І не потрібно забувати про довідки, які свідчать про те, що підприємство не має жодних боргів ні перед іншими приватними організаціями, ні перед державними установами. Ці довідки не потрібні лише в тоді, коли підприємство зачиняється за власним бажанням і вже держава повинна цікавитися всіма аспектами діяльності колишнього підприємства та виражати свою згоду чи незгоду. 

Як раніше було сказано, для ліквідації ФОП потрібна чималенька кількість документів, тому краще не робити все самостійно, а звертатися за допомогою до спеціальних фірм, які з радістю допоможуть Вам зібрати необхідні документи і відправити їх куди потрібно. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

E.NEXT – бесперебойная компания электротехники

24.06.2015
E-NEXTНа сегодняшний день происходят постоянные прорывы и вводятся новейшие инновации в области...
Подробнее...

Что делать с пустой стеной?

09.04.2015
kak-ukrasit-pustuyu-stenu-27Если у вас в квартире есть пустующая стена, то вы вряд ли сможете успокоиться, пока на ней не...
Подробнее...

Почему люди едут отдыхать в Сочи?

11.11.2014
autoКак отдых – так заграница. Вот что думает наш трудовой народ. Национальные курорты почему-то...
Подробнее...

Начинающим туристам на заметку

18.05.2016
туристыКак показывает практика, начинающие туристы часто испытывают некоторые трудности во время...
Подробнее...

Уход и эксплуатация автомобиля зимой

16.09.2014
1297473056 kuzov-zimaЗима – это сложное время года не только для людей, вечно страдающих от холода и снега, желающих...
Подробнее...