Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Специфіка ліквідації ФОП

financ888У нашій країні держава намагається різними шляхами стати ближчою до підприємців. Зокрема це виявляється у спрощенні процедури реєстрування суб’єктів діяльності господарського характеру. Таки чином держава не тільки стає ближчою до народу, але й намагається зменшити частку незаконної реєстрації деяких осіб як підприємців. 

Однак хоч процедура реєстрації стає простішою, на ліквідацію це ніяк не впливає, і люди до цього часу беруться за голови, намагаючись уявити наскільки все складно і як його втілити у життя. Мабуть, саме тому більшість професіоналів рекомендує звертатися до відповідних фірм, коли мова йде про ліквідацію ФОП. Що ж це таке, ліквідація ФОП і чому всі її вважають занадто складною процедурою?

Чесно кажучи, всі незручності і жахіття були пов’язані зі старою системою ліквідації ФОП, нова ж майже нічим не відрізняється від стандартної процедури ліквідації юридичної особи. Але для кожного підприємства все ж таки є особливості, які пов’язані з видом припинення діяльності організації. Так, наприклад, приватне підприємство спочатку повинно бути зняте з обліку у податковій інспекції, в фонді соціального страхування і пенсійному фонді. Також обов’язково повинна бути знищена печатка організації, факт її знищення повинен підтверджуватися спеціальним документами. І не потрібно забувати про довідки, які свідчать про те, що підприємство не має жодних боргів ні перед іншими приватними організаціями, ні перед державними установами. Ці довідки не потрібні лише в тоді, коли підприємство зачиняється за власним бажанням і вже держава повинна цікавитися всіма аспектами діяльності колишнього підприємства та виражати свою згоду чи незгоду. 

Як раніше було сказано, для ліквідації ФОП потрібна чималенька кількість документів, тому краще не робити все самостійно, а звертатися за допомогою до спеціальних фірм, які з радістю допоможуть Вам зібрати необхідні документи і відправити їх куди потрібно. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Водопровод частного дома своими руками

14.05.2014
 1124 14zКак показала практика, многие владельцы дач, а также домов за городом всячески пытаются...
Подробнее...

Реконструкция театра кукол и цирка в Донецке

17.03.2013
cirk 200 150 2 100Радостную новость сообщили всем детям Донецка. Губернатор Донецкой области Андрей Шишацкий лично...
Подробнее...

Отдых в Ялте: что, как и почем?

07.06.2016
ЯлтаКак показывает практика, а также свидетельствуют специалисты, многие люди любят отправляться на...
Подробнее...

Как выбрать садовый фонарь?

30.04.2015
sad fon-e1386882323533Дача, свежий воздух – это все прекрасно, однако очень затруднительным является передвижение по...
Подробнее...

Как устроить локальную сеть у себя дома?

11.08.2014
asus cutaway house2Несомненно, ни одна локальная домашняя сеть не может обойтись ни без роутера, ни без компьютера....
Подробнее...