Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Курсы валют
USD 
EURO 
RUB
18:22 - Вчера ПокупкаПродажа
USD26.2140
10RUB 
18:22 - Вчера ПокупкаПродажа
USD26.2140
Пробки

  бал.

Специфіка ліквідації ФОП

financ888У нашій країні держава намагається різними шляхами стати ближчою до підприємців. Зокрема це виявляється у спрощенні процедури реєстрування суб’єктів діяльності господарського характеру. Таки чином держава не тільки стає ближчою до народу, але й намагається зменшити частку незаконної реєстрації деяких осіб як підприємців. 

Однак хоч процедура реєстрації стає простішою, на ліквідацію це ніяк не впливає, і люди до цього часу беруться за голови, намагаючись уявити наскільки все складно і як його втілити у життя. Мабуть, саме тому більшість професіоналів рекомендує звертатися до відповідних фірм, коли мова йде про ліквідацію ФОП. Що ж це таке, ліквідація ФОП і чому всі її вважають занадто складною процедурою?

Чесно кажучи, всі незручності і жахіття були пов’язані зі старою системою ліквідації ФОП, нова ж майже нічим не відрізняється від стандартної процедури ліквідації юридичної особи. Але для кожного підприємства все ж таки є особливості, які пов’язані з видом припинення діяльності організації. Так, наприклад, приватне підприємство спочатку повинно бути зняте з обліку у податковій інспекції, в фонді соціального страхування і пенсійному фонді. Також обов’язково повинна бути знищена печатка організації, факт її знищення повинен підтверджуватися спеціальним документами. І не потрібно забувати про довідки, які свідчать про те, що підприємство не має жодних боргів ні перед іншими приватними організаціями, ні перед державними установами. Ці довідки не потрібні лише в тоді, коли підприємство зачиняється за власним бажанням і вже держава повинна цікавитися всіма аспектами діяльності колишнього підприємства та виражати свою згоду чи незгоду. 

Як раніше було сказано, для ліквідації ФОП потрібна чималенька кількість документів, тому краще не робити все самостійно, а звертатися за допомогою до спеціальних фірм, які з радістю допоможуть Вам зібрати необхідні документи і відправити їх куди потрібно. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как украинскому бизнесу выйти на европейский рынок?

16.03.2015
8766На данный момент многие украинские компании стремятся оказаться на европейском рынке. Интересно...
Подробнее...

Реконструкция театра кукол и цирка в Донецке

17.03.2013
cirk 200 150 2 100Радостную новость сообщили всем детям Донецка. Губернатор Донецкой области Андрей Шишацкий лично...
Подробнее...

Как выбрать чехол для смартфона?

27.03.2015
img 53b1579463325847356076Как показывает практика, многие люди, которые приобрели телефон, задумываются о покупке чехла. В...
Подробнее...

В Луганске смогли восстановить потерянную телефонную связь

22.02.2015
9Хорошая новость из Луганской области. Почти вся телефонная связь, которая была прервана в...
Подробнее...

Какие экскурсионные маршруты стоит запланировать, отправляясь на Пхукет?

05.01.2015
PhukПхукет – это удивительный остров, который считается одним из самых респектабельных курортов...
Подробнее...