Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Курсы валют
USD  28.0095
EURO  32.5976
10RUB  0.4072
Пробки

  бал.

Специфіка ліквідації ФОП

financ888У нашій країні держава намагається різними шляхами стати ближчою до підприємців. Зокрема це виявляється у спрощенні процедури реєстрування суб’єктів діяльності господарського характеру. Таки чином держава не тільки стає ближчою до народу, але й намагається зменшити частку незаконної реєстрації деяких осіб як підприємців. 

Однак хоч процедура реєстрації стає простішою, на ліквідацію це ніяк не впливає, і люди до цього часу беруться за голови, намагаючись уявити наскільки все складно і як його втілити у життя. Мабуть, саме тому більшість професіоналів рекомендує звертатися до відповідних фірм, коли мова йде про ліквідацію ФОП. Що ж це таке, ліквідація ФОП і чому всі її вважають занадто складною процедурою?

Чесно кажучи, всі незручності і жахіття були пов’язані зі старою системою ліквідації ФОП, нова ж майже нічим не відрізняється від стандартної процедури ліквідації юридичної особи. Але для кожного підприємства все ж таки є особливості, які пов’язані з видом припинення діяльності організації. Так, наприклад, приватне підприємство спочатку повинно бути зняте з обліку у податковій інспекції, в фонді соціального страхування і пенсійному фонді. Також обов’язково повинна бути знищена печатка організації, факт її знищення повинен підтверджуватися спеціальним документами. І не потрібно забувати про довідки, які свідчать про те, що підприємство не має жодних боргів ні перед іншими приватними організаціями, ні перед державними установами. Ці довідки не потрібні лише в тоді, коли підприємство зачиняється за власним бажанням і вже держава повинна цікавитися всіма аспектами діяльності колишнього підприємства та виражати свою згоду чи незгоду. 

Як раніше було сказано, для ліквідації ФОП потрібна чималенька кількість документів, тому краще не робити все самостійно, а звертатися за допомогою до спеціальних фірм, які з радістю допоможуть Вам зібрати необхідні документи і відправити їх куди потрібно. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Последние комментарии

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Купить столовые приборы из серебра в Донецке

31.03.2014
1575331Выбор столовых приборов часто приносит много хлопот. Во время этого процесса возникает множества...
Подробнее...

Выбираем скейтборд

08.11.2014
98789На данный момент, все чаще и чаще можно увидеть молодых людей на так называемых скейтбордах....
Подробнее...

Необычные подарки: чем можно удивить?

21.05.2014
359620Выбор подарка – сложный процесс, который требует от человека максимум усилий. К сожалению,...
Подробнее...

Как правильно выбрать акриловые краски?

12.03.2015
1 541408ea4bb78541408ea4bbb5Итак, перед тем как отправится в магазин за акриловыми красками, Вы должны понять, а подходят ли...
Подробнее...

Сатиновое постельное белье: плюсы и минусы

20.11.2014
138 1 smallСатин – это один из наиболее приятных, надежных и качественных, главное, что натуральных...
Подробнее...