Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Специфіка ліквідації ФОП

financ888У нашій країні держава намагається різними шляхами стати ближчою до підприємців. Зокрема це виявляється у спрощенні процедури реєстрування суб’єктів діяльності господарського характеру. Таки чином держава не тільки стає ближчою до народу, але й намагається зменшити частку незаконної реєстрації деяких осіб як підприємців. 

Однак хоч процедура реєстрації стає простішою, на ліквідацію це ніяк не впливає, і люди до цього часу беруться за голови, намагаючись уявити наскільки все складно і як його втілити у життя. Мабуть, саме тому більшість професіоналів рекомендує звертатися до відповідних фірм, коли мова йде про ліквідацію ФОП. Що ж це таке, ліквідація ФОП і чому всі її вважають занадто складною процедурою?

Чесно кажучи, всі незручності і жахіття були пов’язані зі старою системою ліквідації ФОП, нова ж майже нічим не відрізняється від стандартної процедури ліквідації юридичної особи. Але для кожного підприємства все ж таки є особливості, які пов’язані з видом припинення діяльності організації. Так, наприклад, приватне підприємство спочатку повинно бути зняте з обліку у податковій інспекції, в фонді соціального страхування і пенсійному фонді. Також обов’язково повинна бути знищена печатка організації, факт її знищення повинен підтверджуватися спеціальним документами. І не потрібно забувати про довідки, які свідчать про те, що підприємство не має жодних боргів ні перед іншими приватними організаціями, ні перед державними установами. Ці довідки не потрібні лише в тоді, коли підприємство зачиняється за власним бажанням і вже держава повинна цікавитися всіма аспектами діяльності колишнього підприємства та виражати свою згоду чи незгоду. 

Як раніше було сказано, для ліквідації ФОП потрібна чималенька кількість документів, тому краще не робити все самостійно, а звертатися за допомогою до спеціальних фірм, які з радістю допоможуть Вам зібрати необхідні документи і відправити їх куди потрібно. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Как выбрать ёлку на Новый год и как надолго её сохранить?

30.11.2014
2210Перед Новым Годом многие задаются вопросом о том, как правильно выбрать елку. Елка – это главное...
Подробнее...

Жизнь в общежитии: действительно ли все так печально?

14.01.2015
3211467708Наверняка большинство обитателей уютных квартир уверены, что жизнь в общежитии – это совсем не...
Подробнее...

Три основных преимущества моушн дизайна

16.10.2020
690466Отрасль интернета развивается удивительными темпами. Те технологии, инструменты, методы...
Подробнее...

Покупать ли ребенку мобильный телефон?

28.07.2015
мобильный телефонВы не удивитесь, если увидите десятилетнего мальчика, в руках держащего мобильный телефон?...
Подробнее...

Другой Донецк

30.11.2015
ДонецкКрупнейший город Донецкой области переживает трудные времена. Украинцы, посещающие "новый"...
Подробнее...