Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»

Специфіка ліквідації ФОП

financ888У нашій країні держава намагається різними шляхами стати ближчою до підприємців. Зокрема це виявляється у спрощенні процедури реєстрування суб’єктів діяльності господарського характеру. Таки чином держава не тільки стає ближчою до народу, але й намагається зменшити частку незаконної реєстрації деяких осіб як підприємців. 

Однак хоч процедура реєстрації стає простішою, на ліквідацію це ніяк не впливає, і люди до цього часу беруться за голови, намагаючись уявити наскільки все складно і як його втілити у життя. Мабуть, саме тому більшість професіоналів рекомендує звертатися до відповідних фірм, коли мова йде про ліквідацію ФОП. Що ж це таке, ліквідація ФОП і чому всі її вважають занадто складною процедурою?

Чесно кажучи, всі незручності і жахіття були пов’язані зі старою системою ліквідації ФОП, нова ж майже нічим не відрізняється від стандартної процедури ліквідації юридичної особи. Але для кожного підприємства все ж таки є особливості, які пов’язані з видом припинення діяльності організації. Так, наприклад, приватне підприємство спочатку повинно бути зняте з обліку у податковій інспекції, в фонді соціального страхування і пенсійному фонді. Також обов’язково повинна бути знищена печатка організації, факт її знищення повинен підтверджуватися спеціальним документами. І не потрібно забувати про довідки, які свідчать про те, що підприємство не має жодних боргів ні перед іншими приватними організаціями, ні перед державними установами. Ці довідки не потрібні лише в тоді, коли підприємство зачиняється за власним бажанням і вже держава повинна цікавитися всіма аспектами діяльності колишнього підприємства та виражати свою згоду чи незгоду. 

Як раніше було сказано, для ліквідації ФОП потрібна чималенька кількість документів, тому краще не робити все самостійно, а звертатися за допомогою до спеціальних фірм, які з радістю допоможуть Вам зібрати необхідні документи і відправити їх куди потрібно. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 

Популярное на сайте

Аренда зала Киев

12.07.2021
Arenda zala KievПроведение конференций и других ответственных мероприятий требует тщательной подготовки.
Подробнее...

Какой должна быть мужская обувь: коричневой или черной?

27.11.2014
b6ef95e6fc3f4ca3d1127383dccc29a2Буквально несколько десятилетий назад вопрос выбора между коричневыми и черными ботинками не...
Подробнее...

Интересные факты о молоке

22.01.2016
lori-0003871867-bigwww«Пейте дети молоко – будете здоровы!». Эту строчку из старой детской песенки вспоминают многие...
Подробнее...

Где стоит побывать в Шарм-эль-Шейхе?

19.01.2015
SHARM33452364Вопреки всеобщему мнению Шарм-эль-Шейх – это не просто очередной курорт, привлекающих туристов...
Подробнее...

Зачем нужны авточехлы?

05.10.2020
авточехлыКаждый автомобилист заботиться о состоянии и чистоте своего автомобиля. Тем не менее, многие...
Подробнее...