Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Новости Черга на кордоні

Черга на кордоні

ДонецкУ Донецькій Народній республіці значно збільшилися черги на кордоні з Росією. Це сталося в результаті того, що кількість авто зросла майже вдвічі. 

Черги на кордоні з Росією збільшуються і вже стали проблемою. Черга склалася як з легкових авто так із вантажівок, при цьому темп перепуску уже повільний з обох сторін.

Хто винуватець?

Очевидці відзначають, що останнім часом зросла кількість перевізників і громадян РФ, «які тикають IMEI, малюють декларації, намагаються проїхати поза загальною чергою, тим самим затримуючи інших людей».

Причиною такого колапсу є збільшення потоку майже вдвічі, а це зумовлено тим, що люди активно їдуть до України саме через Російську Федерацію. Змінити ситуацію могло б розподілення потоків по всім контрольно пропускним пунктах, але зробити це важко.

За останніми зведеннями

Раніше говорилося про те, що «ДНР» не має наміру повноцінно відкривати лінії розмежування. Саме тому люди прагнуть виїхати з Республіки до підконтрольної Україні території. І роблять це через Росію.

Зважаючи на це виріс попит на послуги перевізників. Вони здійснюють перевезення пасажирів з підконтрольної території через Росію та в зворотному напрямку. Але коштує це не мало. Так наприкінці липня вартість проїзду «Харків – Донецьк» складала майже 400 у.е. Але у зворотному напрямку ціна була на багато менша і складала близько 3500 грн.Рейтинг 5.0 из 5. Голосов: 2

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры