Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Бойовики так званої «ЛНР» відмовляються воювати на Донеччині

Бойовики так званої «ЛНР» відмовляються воювати на Донеччині

Донецька областьПредставники центру протидії дезінформації при РНБО повідомляють, що угруповання так званої «ЛНР» відмовляються воювати на Донеччині, разом з кремлівською армією, метою якої є захоплення Донецької області. 

Стало відомо, що угруповання так званої «ЛНР» відмовляються воювати на Донеччині. Про це повідомили представники центру протидії дезінформації при РНБО. Як зазначають в ЦПД за таких умов, кремлівській окупаційній армії стало набагато важче проводити приховану мобілізацію на території окупованої Луганської області. 

Аналітики також розповіли, що наразі існує умовний поділ між так званими «ЛНР» та «ДНР». Цікаво відзначити, що прокремлівські підрозділи «ЛНР» вважають, що вже виконали свій військовий борг і тепер не повинні воювати за «ДНР». 

Бойовики ОРДО влаштували бунт і відмовилися воювати за «ЛНР». 

Також існує і друга причина масових відмов – це значні втрати. «Добровольці» з окупованих територій Донбасу вже мали змогу переконатися у тому, що їх використовують як «гарматне м'ясо». Перше, для чого їх відправляють на передову – це розкриття українських позицій. І тільки з ними йдуть штурмовики армії рф. 

За смерть мобілізованого в ОРДО платять набагато менше, ніж за загибель російського солдата. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры