Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Ситуація в Маріуполі погіршується

Ситуація в Маріуполі погіршується

МаріупольМаріуполь – це місто, яке майже повністю зруйнували окупанти з рф, коли почалася повномасштабна війна в Україні. Тим не менш у місті і досі залишаються люди. Нажаль, з кожним днем ситуація у Маріуполя погіршується. 

Ситуація у Маріуполі наразі дуже складна і з кожним днем вона погіршується. Окупанти рф знущаються над людьми, які не покинули місто і продовжують там виживати. Також агресори продовжують знищувати місто. 

Місцеві жителі розповідають, що на дорогах знов з'явилось ДАІ. Повернулися хабарі на дорозі. Жодних протоколів працівники такої служби не виписують. Всі питання вирішуються на місці. 

Вночі окупанти можуть влаштувати перестрілку між собою, зрозуміло, що під дією алкоголю. Так, наприклад, в одну із ночей в районі Волонтерівки Кальміуського району російські окупанти влаштували стрілянину з автоматів. На щастя жертв серед цивільного населення немає. 

У Лівобережному районі міста немає води. Але окупанти не спішать ліквідовувати і вирішувати цю проблему. Замість цього вони демонтували усі крани, з яких місцеві жителі набирали воду. Тепер вони змушують людей купувати у них воду за тарифом 4 грн./літр. Все зроблено для швидкого збагачення. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры