Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество У Маріуполі почався «референдум». Що відомо?

У Маріуполі почався «референдум». Що відомо?

Маріуполь23 вересня 2022 року окупаційна адміністрація Донецької області оголосила початок так званого «референдуму». Про приєднання частини Донецької області до складу російської федерації. На даний час відомо, що таке «волевиявлення» в Маріуполі ще не розпочалося. 

23 вересня 2022 року окупаційна адміністрація почала так званий «референдум». Місцева жителька Маріуполя розповіла, що їм повідомили про те, що будуть ходити з урнами по будинкам. Але наразі поки нікого не було. Така ситуація спостерігається у багатьох районах міста.

«Ми взагалі-то не збираємось нікуди йти. Але якщо прийдуть, доведеться. Боюсь, відмовитись буде неможливо. Поки що ніхто не приходив. Нічого не знаємо про референдум окрім того, що він буде» - пряма мова місцевого мешканця Маріуполя. 

За попередніми даними відомо, що гауляйтеру Маріуполя Константину Іващенко не вдалося зібрати людей для роботи у такий короткий термін. Саме ці люди повинні були ходити по будинкам. 

А ось у самому Донецьку голосування в під'їздах вже розпочалося. 

Будемо спостерігати за цією ситуацією, але варто відзначити, що цивілізований світ ніколи не визнає результати цього «референдуму». Україна – це цілісна, суверена держава. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры