Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Окупанти продовжують зносити будинки в Маріуполі

Окупанти продовжують зносити будинки в Маріуполі

МаріупольОкупанти продовжують руйнувати житло місцевих жителів. При цьому, вони не пропонують їм нічого взамін. Про це повідомив Петро Андрющенко, радник Маріупольського міського голови. 

Петро Андрющенко, радник Мріупольського міського голови розповів, що окупанти продовжують зносити житлові будинки і не пропонують місцевим жителям нічного взамін. 

«На сьогодні вже знесено шість будинків та щодня продовжують демонтувати будинки. Якщо починали з центрального району, то зараз у кожному районі міста, крім поки що Кальміуського району, відбувається знесення будинків. Ми це пов’язуємо з тим, що прибула велика кількість російських підрядників, спрямованих на знесення, демонтаж будинків. Логічно — кінець року близько, всі вони фінансуються коштом бюджету РФ. Звітувати їм треба перед бюджетом, ось освоюють бюджет. Парадоксальність ситуації полягає в тому, що абсолютна більшість будинків не становить, скажімо, небезпеки для людей, які проживають. Зусилля, здавалося б, варто було спрямувати на розв’язання нагальних проблем, таких як забезпечення теплом та житлом. Знесення будинків не пояснюють ніяк”, — розповів Петро Анрющенко.

Також, за інформацією радника мера, у місті знаходяться багато кадировців. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры