Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество «Постійно вибухає» - ситуація в Бахмуті

«Постійно вибухає» - ситуація в Бахмуті

БахмутБахмутський напрямок вважається одним із самих складних. Наразі росія стягує усі свої сили на Бахмутський напрямок, щоб захопити Бахмут. Стало відомо, що окупанти залучили до наступу бойовиків ПВК «Вагнера». 

Зараз в Бахмуті дуже важко. Окупанти стягують всій війська та сили, щоб захопити місто. Стало відомо, що до наступу залучили також і бойовиків ПВК «Вагнера». 

Наразі в місті майже нічого не працює. Тим не менш, в ньому залишається біля 10 тисяч людей. Анастасія Волкова, яка працює в Бахмуті на Донеччині розповіла, що ситуація в місті жахлива. За її словами, окупанти намагаються знищити саме цивільну інфраструктуру. 

«Насправді тут ситуація жахлива: постійно щось горить, вибухає. Зокрема, сьогодні ми знімали, як у місті горить коледж. Як розповіли місцеві жителі, цей коледж палає вже вдруге. Російські окупанти намагаються знищити саме цивільну інфраструктуру» - розповіла Анастасія. 

Нажаль, тільки за минулу добу загинуло 7 місцевих жителів. Всі вони цивільні. Через постійні обстріли втрати серед цивільних постійно. Наразі Збройні Сили України відбивають всі атаки, які направлені на захоплення міста. 

До повномасштабного вторгнення росії в Україну в Бахмуті проживало біля 74 тисяч мешканців. Наразі залишилося 10 тисяч. Люди живуть в підвалах і бомбосховищах. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры