Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Ситуація в Маріуполі напередодні зими

Ситуація в Маріуполі напередодні зими

МаріупольОкупований Маріуполь залишиться цієї зими без опалення. За словами Петра Андрющенка, радника міського голови Маріуполя, потужностей подачі газу не вистачить, щоб забезпечити роботу котелень. Також є проблеми із забезпеченням вугілля. 

Як стало відомо, цієї зими окупований Маріуполь Донецької області залишиться без опалення. 

“Не буде опалення. Газ, який увесь час намагаються завести в місто, йде від резервної гілки, яка тягнеться з Новоазовського району, власне, цієї потужності подачі газу не вистачить для того, щоб забезпечити роботу котелень. Далі повертаємось до системи центрального водопостачання. Потрібно наповнити систему водою для центрального опалення, прокачати, перевірити тощо. Цього не робиться”, — розповів Петро Андрущенко.

Він також підкреслив, що замість реальної роботи, окупаційна влада робить видимість роботи. До прикладу, проводиться показова заміна батарей. І це робиться у квартирах, у більшості яких немає вікон. 

Петро Андрющенко також розповів, що люди, які проживають у приватних будинках теоретично могли б отоплювати своє помешкання твердим паливом. Але до прикладу вугілля коштує дуже дорого і його немає в достатній кількості. 

Окупантам також не вдається забезпечити людей питною водою. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры