Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Доступ до води мають лише 5% жителів Маріуполя

Доступ до води мають лише 5% жителів Маріуполя

МаріупольМаріуполь дуже постраждав від агресії щ боку рф. Наразі життя в місті дуже важке для місцевого населення. Так, нещодавно стало відомо, що доступ до води у Маріуполя мають лише 5% місцевих жителів. 

Наразі ситуація у Маріуполі катастрофічна. Лише 5% жителів міста мають доступ до води (навіть низької якості). Окупанти брешуть про те, що життя у місти налагоджується. Про це розповів у своєму Телеграм-каналі радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. 

За його словами, вода навіть низької якості недоступна багатьом місцевим жителям. Наразі окупанти розповідають, що вже підключили до водопостачання 502 будинки, включаючи і приватні будинки. Петро Андрющенко також відмітив, що в Маріуполі вціліли (відносно) 36 912 одиниць житлового фонду, де проживають люди. 

Підсумок – доступ до водопостачання мають лише 1,35% будинків та відповідно до 5% населення, що живе у місті на сьогодні. Сухі цифри, які ще раз доводять, що проблема питної води (і будь-якої) залишається проблемою номер один для маріупольців. Хоч би як насипали бравади окупанти і радісно не звітували про "покращення життя", - пише Андрющенко.Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры