Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество «Люди втрачали розум»: голова патрульної поліції міста розповів про катастрофу у Маріуполі

«Люди втрачали розум»: голова патрульної поліції міста розповів про катастрофу у Маріуполі

Мариуполь Нажаль, ситуація у Маріуполя вкрай тяжка. Вже триває 41-й день війни в Україні, яку розпочала рф. У березні правоохоронні органи почали отримувати від 5-10 повідомлень про те, як люди були доведенні до самогубства у заблокованому окупантами Маріуполі. 

У березні правоохоронні органи кожен день отримували повідомлення про те, що люди були доведенні до відчаю і закінчували життя самогубством. Люди у Маріуполі просто втрачали розум та не витримували рівень напруги, нелюдські умови, на які їх прирекли окупанти рф. 

Начальник патрульної поліції Маріуполя Михайло Вершинін розповів, що збагнути, що пережили маріупольці за місяць окупації міста окупантами рф просто неможливо. Вони пережили голод, відсутність нормальних умов для існування, постійні бомбардування, обстріли і інші страшні речі. 

Зі слів головного патрульного Маріуполя здійснюванні злочини окупантами проти мирного населення приводили до того, що люди, у прямому сенсі слова, втрачали розум й стрибали з останніх поверхів висоток на землю. 

Всі дії, які були здійсненні проти мирного населення та міста у цілому привели до такого колапсу. Михайло Вершинін також розповів, що багато злочинів проти мирного населення не обішлись і без колаборантів. 



Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры