Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Маріупольський державний університет відновив свою роботу у іншому місті України

Маріупольський державний університет відновив свою роботу у іншому місті України

студенти Нажаль, багато учбових закладів на території України зараз фізично не можуть працювати. Не виключенням є і Маріупольській державний університет. В Маріуполі ситуація наразі дуже складна і критична. Окупанти із росії не дають людям виїжджати, а погодженні гуманітарні коридори, дуже часто не працюють. 

Стало відомо, що Маріупольський державний університет відновить свою роботи тимчасово у іншому місті України. Про це розповів ректор Маріупольського державного університету. Він наголосив, що е дивлячись на все, що прийшлося пережити, МДУ продовжить працювати, тільки в іншому українському місті тимчасово. 

Ректор університету розповів, що це рішення було прийнято колегіально. На зібранні колективом було прийнято рішення відновити роботу університету в іншому місті країни. 

Ректор університету також пообіцяв, що будівля неодмінно буде відновлена і стане ще кращою! Ректор наголосив, що всі студенти і колектив університету неодмінно повернуться до Маріуполя, додому, та відбудуємо місто. 

Нагадаємо, що, нажаль, дані говорять, що пошкоджено майже 90% будівель у місті. Без світла, води та їжі перебувають 160 тисяч людей. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры