Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Мер Олексій Рева закликав ще раз жителів Бахмута евакуюватися

Мер Олексій Рева закликав ще раз жителів Бахмута евакуюватися

евакуація Ситуація на Сході України наразі вкрай тяжка ситуація. Саме тому очільникі багатьоїх міст і громад просять жителів евакуюватися у більш безпечні міста. Тим не менш, багато людей все ж вирішують не залишати свої домівки попри всю небезпеку для свого життя. Мер Олексій Рева в котрий раз закликав жителів Бахмута евакуюватися і не наражати себе на небезпеку.

Олексій Рева, мер Бахмута закликав місцевих жителів все ж таки евакуюватися і не наражати себе на величезну небезпеку. 25 травня мер міста знову наголосив на необхідності евакуації мирного населення. 

Мер назвав ситуація навколо міста вкрай тяжкою. Наразі обстріли міста та найближчих сіл не зупиняються. 

«Ситуація навколо міста вкрай тяжка. Ворог продовжує обстріли Бахмута та наших громад. У першій половині дня провів декілька важливих зустрічей, під час яких обговорювалися питання щодо забезпечення життєдіяльності під час важких воєнних обставинах» - розказав він. 

Мер наголосив, що в місті та в найближчих селах ще залишаються біля 30 тисяч людей. Це переважно жителі приватних секторів та сіл. Він ще раз звернувся до людей і закликав їх до евакуації. Мер наголосив, що саме головне – це життя. 



Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры