Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Примусова евакуація жителів Маріуполя Росією

Примусова евакуація жителів Маріуполя Росією

МариупольНаразі, однією з головних новин України та інших країн є те, що жителів Маріуполя примусово евакуюють на територію рф. Зараз це вже десятки тисяч маріупольців. 

Нагадаємо, що людей примусово евакуювали з тимчасово захоплених територій рф і раніше, але кількість людей була значно менша. Але наразі масштаби фактичної депортації набувають розмірів примусового переселення. В останнє, таке відбувалося під час примусової депортації гітлерівцями. 

Ірина Верещук, Віце-прем'єр-міністр – Міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України звернулася до міжнародної спільноти із вимогою звернути увагу на цю проблему в Україні. Ця Проблема набуває загрозливих масштабів. Окупанти проти волі самих людей тисячами вивозить їх на територію рф. 

Також Ірина Верещук відмітила, що Україна бере під особливий контроль ую гостру проблему. 

Вже стало відомо, що у Донецьку працюють фільтраційні табори де людей ділять на благонадійних та неблагодійних. Цей процес фільтрації стосується як жінок так і дітей. 

Ірина Верещук наголосила, що росія вкотре чинить злочин проти українського народу, цивільного населення. Про ці речі треба публічно говорити. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры