Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Родинам із Маріуполя, які евакуювалися у травні, виплатять по 10 000 гривень

Родинам із Маріуполя, які евакуювалися у травні, виплатять по 10 000 гривень

грошова допомога Маріупольцям Маріуполь і жителі Маріуполя дуже постраждали від війни, яку розпочала росія 24 лютого 2022 року. Люди пережили страшні події у їх житті. Багатьом маріупольцам на щастя вдалося евакуюватися. Влада розповіла, що люди, які евакуювалися з Маріуполя з 1 травня отримають по 10 000 гривень. 

Кожна родина, яка евакуювалася з 1 травня з Маріуполя отримують майже по 10 000 гривень. Про це повідомила Маріупольська міська рада. 

"Міжнародна організація Save the Children допомагає маріупольцям, які починаючи з травня прибувають до Запоріжжя з окупованих територій. Матеріальну допомогу отримали вже більше 400 осіб" - йдеться у повідомленні.

Мер Маріуполя, Вадим Бойченко, зазначив, що маріупольці пройшли через справжнє пекло, залишилися без дому і майна. Тому влада продовжує працювати з міжнародними благодійниками та розширювати можливості допомоги для маріупольців. 

Мер Маріуполя виразив подяку Save the Children за вагому підтримку наших людей. 

Нагадаємо, що росія 24 лютого 2022 року розпочала повномасштабну війну проти України. Багато міст та сел постраждали. Маріуполь дуже постраждав від агресії рф. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры