Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Туреччина готова виділити кораблі для евакуації жителів із Маріуполя

Туреччина готова виділити кораблі для евакуації жителів із Маріуполя

Маріуполь Кожен українець або жителі інших, багатьох країн знають про жахливу ситуацію у Маріуполі. Нажаль, у Маріуполі дуже багато загиблих у цій війні, яка розпочала рф проти України. Але також багато людей зараз чекають на допомогу, щоб вижити. У Туреччині виявили готовність виділити морські судна для евакуації мирного населення та ранених людей із Маріуполя. 

В Туреччині заявили, що готові виділити кораблі для евакуації жителів із Маріуполя. Наразі, йдуть перемовини із Анкари з Києвом та Москвою. У Туреччині також закликають росію негайно припинити вогонь. Про це заявив Хулуси Акар, міністр оборони Туреччини. 

Він наголосив, що у українському Маріуполі склалася вкрай важка ситуація. Тому Туреччина готова виділити судна для евакуації цивільних та поранених у Маріуполі. Міністр оборони Туреччини також сказав про те, що його країна продовжує поставляти гуманітарну допомогу українцям, які постраждали від російського вторгнення. 

Він розповів, що Анкара прикладає усі зусилля, для того, щоб стабілізувати ситуацію в Україні. Зокрема, Анкара провела декілька телефонних переговорів з міністром оборони України Олексієм Резніковим та головою оборонного відомства рф. З Резніковим Хулуси Акар зустрічався особисто в Стамбулі, коли той прилітав для участі у черговому раунді переговорів між Україною та росією. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры