Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Twitter та Facebook видалили допис посольства РФ з «виправданнями» авіаудару по пологовому будинку у

Twitter та Facebook видалили допис посольства РФ з «виправданнями» авіаудару по пологовому будинку у

пологовий будинок МаріупольСтало відомо, що такі соціальні мережі як Twitter та Facebook видалили допис посольства рф щодо авіаудару по пологовому будинку, а також дитячій лікарні у Маріуполі, які завдали російськи загарбники. 

У цьому дописі від посольства було опубліковані фото будівлі пологового будинку з червоним написом «фейк». В дописі було зазначено, що цей пологовий будинок не використовувався по призначенню і не функціонував, а використовувався як військова база. 

Згодом цей допис було видалено соціальними мережами через порушення правил заперечення насильницьких подій. Представник компанії повідомим, що були вжиті заходи щодо твітів на які посилалися, скільки вони порушували правила Twitter. 

Україна також спростувала брехню рф про постановку з вагітними в Маріуполі. Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спростувало цю чергову брехню зі сторони рф. 

Експерти нагадали, що рф веде повноцінну інформаційну війну проти України і використовує найпідступніші методи, для швидкого досягнення мети. Тому важло завжди перевіряти достовірність інформації, котру ви отримуєте. Це може навіть зберегти вам життя. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры