Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество У Гданську з'явився сквер на честь Героїчного Маріуполя

У Гданську з'явився сквер на честь Героїчного Маріуполя

ГданськУ Гданську з'явився сквер на честь Героїчного Маріуполя. На офіційному сайті Гданську повідомляється, що таке рішення було прийнято одноголосно. Нажаль, жителі Маріуполя дуже постраждали і страждають від російської агресії. 

У повідомленні йшло про те, що Маріуполь – це українській Вестерплатте. Це місто стало символом опору злочинній російській агресії. В свою чергу, місто Гданськ висловлює своє захоплення відвагою захисників Маріуполя, які захищають своє місто, Батьківщину та всі європейські цінності. «Слава Маріуполю та його захисникам! Слава Україні» - йдеться у повідомленні. 

Нагадаємо, що з самого ранку, 24 лютого рф почала повномасштабну війну проти України. Відразу же по кількох військових об'єктах були завданні ракетні удари в Києві, Харкові. Дніпрі. Війська рф перейшли кордон під Харковом. 

Відмітимо, що у Дніпрі відкрили центр допомоги «Я – Маріуполь». В центрі будуть допомагати безкоштовно жителям Маріуполя, які зараз проживають у Дніпрі. Далі планується відкриття таких центрів у інших великих містах. 

У Генштабі ЗСУ назвав втрати російських окупаційних військ за 64 дні війни – вже знищено 23 000 російських окупантів. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры