Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество У пам’ять про вбитих у Краматорську запустили поїзди з квітами на порожніх місцях

У пам’ять про вбитих у Краматорську запустили поїзди з квітами на порожніх місцях

краматорск Нажаль, атаки з боку рф не припиняються і люди продовжують гинути від агресії росії. 8 квітня сталася трагедія для всієї України – загинули люди на вокзалі, які хотіли евакуюватися. 

У пам'ять загиблих у Краматарську «Укрзалізниця», 9 квітня залишила місця порожніми в декількох поїздах по всій країні. Порожніми залишаються місця під номером 52 у декількох поїздах. Ці поїзди курсують по всій Україні. На цих місцях також залишать квіти у пам'ять загиблих у Краматорську. 

Заява від «Укразалізниця»: «Від Києва до Чернівців, Трускавця та Рахова, від Одеси до Львова, від Чернівців до Одеси та від Львова до Запоріжжя місця в поїздах під номером 52 будуть порожніми - несучи країною нашу тугу за безвинними жертвами російської агресії, за життями наших громадян, які були відібрані жорстоко та сплановано. Ми глибоко співчуваємо родинам загиблих та обіцяємо продовжувати робити все можливе і неможливе, щоб продовжувати рятувати життя наших громадян".

Наразі, дуже тяжких поранених у Краматорську лікують на Дніпропетровщині. На разі тут лікуються понад 80 поранених. 20% з них у тяжкому стані. Серед них є також діти з ампутованими кінцівками. Загалом, серед пацієнтів, які постраждали у Краматорську – 19 дітей. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры