Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество У школах Маріуполя хочуть провести повну русифікацію

У школах Маріуполя хочуть провести повну русифікацію

Школи Марыуполь Стало відомо, що з 1 вересня рф планує повністю русифікувати школи у Маріуполі. У школах будуть викладати лише три предмета – російська мова та література, математика, історія рф. 

З 1 вересня російська федерація планує повністю русифікувати навчання у школах Маріуполя. В рамках так званої адаптації до російської програми будуть викладати лише три предмета – російська мова та література, історія рф та математика. 

Омбудсмен Людмила Денисова повідомила, що наразі окупанти збирають всіх місцевих вчителів і змушують їх до співпраці. Далеко не всі хочуть співпрацювати з окупантами, але вони погрожують людям від «фільтраційних» таборів до обмеження «гуманітарної» допомоги. 

Відзначимо, що маріупольці, яких евакуювали на територію України розповіли, що гуманітарна допомога від окупантів настільки жахлива, що ті консерви не хотіли їсти навіть коти. 

Денісова також наголосила, що залучення дітей до навчання поблизу зони бойових дій несе загрозу їхньому життю та є прямим порушенням статті 38 Конвенцією ООН про права дитини.

Статистика показує, що на 1 травня близько тисячі шкіл перебувало на територіях, які тимчасово контролюються російськими загарбниками.    Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры