Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество У так званих «ЛНР» та «ДНР» заборонили гугл

У так званих «ЛНР» та «ДНР» заборонили гугл

гуглНещодавно стало відомо, що у так званих «ЛНР» та «ДНР» вирішили заборонити сервіс гугл. Даний сервіс вони назвали злочинним. Це і не дивно, бо на окупованих територіях хочуть зробити все можливе, щоб люди не змогли знайти і вивчити реальну картину всього, що коїться. 

Голови так званих «ДНР» та «ЛНР» заборонили сервіс google. Денис Пушилін заявив, що на території самопроголошених новоутворень буде заборонен сервіс гугл. Вони пояснили, чому вводять такі обмеження. 

Сепаратисти звинуватили корпорацію у пропаганді тероризму та насильства по відношенню до усіх росіян та жителів Донбасу. У повідомленні також йдеться і про те, що сервіс нібито нав'язує брехню та дезінформує населення. Він також сказав про те, що заборона буде припинена тільки тоді, коли сервіс перестане вести свою злочинну політику. 

Нагадаємо, що в так званій «ЛНР» сервіс гугл вже був заблокований. Раніше, Леонід Пасечник звинуватив сервіс у пропаганді тероризму і екстремізму. 

Звичайно, такі звинувачення є не чим іншим, як привід для закриття правдивої інформації від жителів на окупованих територіях. Ці звинувачення не мають ніяких підстав та вигадані з власних мотивів. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры