Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество В центрі Києва пройшла акція-перфоменс на підтримку Маріуполя

В центрі Києва пройшла акція-перфоменс на підтримку Маріуполя

МаріупольЗ початку війни, розпочатою рф проти України, Маріуполь – це місто, яке найбільше постраждало від дій агресора. Нажаль, саме у Маріуполі загинуло дуже багато людей, а саме місто повністю зруйноване.

Незважаючи на це, російські війська продовжують наносити інтенсивні удари по Маріуполю. Під час таких атак, повністю знищується інфраструктура та житлові квартали. 

Абсолютно всі українці зараз моляться за Маріуполь. Щоб підтримати Маріуполь, а також швидкої деблокади міста, у центрі Києва була проведена акція-перфоменс. Небайдужі українці вийшли на Софіївську площу і закликали весь світ до активних дій, які можуть допомогти деблокувати частково окупований російськими військами Маріуполь. 

На перфоменсі дівчина була вдягнута у біле простирадло з червоним вінком на голові. Вона уособлювала Україну. На її бранні були червоні відбитки рук, які символізували знущання військових рф. На руках у жінки було немовля, яке уособлювало Маріуполь. 

Біля жінки стояли чотири дівчини, дві з них були повністю у чорному вбрані. Вони символізували західних політиків, які «занепокоєні» подіями в Україні, але активно не підтримують її. 

Активісти просять лідерів багатьох країн допомогти Києву як найшвидше, для того, щоб скоріше деблокувати Маріуполь. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры