Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Як побороти тривожність під час війни?

Як побороти тривожність під час війни?

тривога24 лютого 2022 року кожен українець зустрівся віч на віч з війною. Україна чинить збройний і інформаційний опір російським окупантам. Багато сел та міст заткнулися з такими незвичними для мирного населення явищами як звуки вибухів, тривожні сирени, необхідність ховатися у сховищах, повідомлення про втрати серед цивільного населення та військових, а також втрата майна. 

Нажаль, не кожна людина може стійко перенести таке психологічне навантаження. Психологи поділилися своїми рекомендаціями, які зможуть вам допомогти в цей нелегкий час. 

Правильне дихання дуже допомагає під час стресу. Варто зробити глибокий вдих та видих. Спробуйте дихати розмірено, в темпі «на чотири» - 1,2,3,4. На шостому циклі вам повинно стати легше. 

Не варто просто сидіти. Ви можете рухатися і ходити по кімнаті або виконувати фізичні вправи. Дуже важливо замістити увагу. Якщо ви не можете знайти тему для роздумів, просто питайте себе про прості речі, наприклад: як вас звати, скільки вам років, ким ви працюєте. 

Якщо панікує хтось другий, варто його обійняти. Уникайте такі слова як: «заспокойся», «не панікуй». Дайте склянку води. 

Якщо після війни ви все ж спостерігаєте негативні наслідки для психіки, варто звернутися до спеціаліста за допомогою. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры