Мой Киев - �нтернет-журнал «Мой Киев»
Мой Донецк Общество Знімальну групу ТСН обстріляли біля Бахмута

Знімальну групу ТСН обстріляли біля Бахмута

журналісти ТСНПрофесія журналіст буває дуже небезпечною, особливо під час війни. Багато журналістів працюють у вкрай важких і небезпечних умовах. Так, знімальна група ТСН під час прямого ефіру попала під обстріл. 

Як стало відомо, під час прямого ефіру, знімальна група ТСН попала під обстріл під Бахмутом. В момент, коли журналіст розповідав про обстріл траси Бахмут-Лисичанськ почалися обстріли. Нагадаємо, що саме цією трасою місцеві жителі намагаються вирватися із-під обстрілів. 

В прямому ефіри журналіст Олександр Загородній і оператор Іван Головач потрапили під ворожий обстріл. Про це повідомили на сайті ТСН. Журналіст розповідав як саме місцеві жителі намагаються тікати із-під обстрілів та як попадають в усілякі пастки. Журналіст наголосив, що попри все людям все ж вдається вириватися в таких дуже тяжких умовах. 

На місце де перебували журналісти почали прилітати ворожі ракети. Знімальна група почала ховатися у укритті та закінчувати пряме включення під звуки вибухів. 

За словами журналіста. Наразі без електрики та води залишаються жителі Бахмута, Слов'янська, Дружківки, Краматорська. 

Експерти нагадують усім жителям України, що під час повітряної тривоги треба негайно пройти у укриття. Рейтинг 0.0 из 5. Голосов: 0

Опрос

Оцените пожалуйста удобства использования сайта
 
actualno dengi2 cancel
Спорт
vesna
Погода в Донецке
cancel
Новости культуры